Galerie STARÁ ŠKOLA

Proč STARÁ ŠKOLA? Protože ji najdete v budově, která ještě v 60. letech minulého století sloužila jako mukařovská škola. Výstavy v galerii ale ze staré školy nejsou, naopak, jsou pestré a nebojí se zabrousit do všech oblastí výtvarného umění a užité tvorby. Posuďte sami!

Otevírací doba galerie a Czech Pointu:

pondělí: 13-18 hodin, úterý: 9-12, 13-16 hodin, středa: 13-18 hodin

čtvrtek: zavřeno, pátek: zavřeno, sobota: 9-12 hodin

V sobotu 4. 5. 2024 otevíráme novou výstavu, která Vás zavede do ptačího světa. Fotograf Václav Kašpar fotil ptactvo v našem kraji u Dubče a v Dolních Počernicích. Pestrou výstavu fotografií doplňují plstění ptáci v životní velikosti a také výrobky malých truhlářů z Ekocentrum Vrátkov. Výstava potrvá do 29. 6. 2024. Těšíme se na návštěvu.

Zajímavá výstava pod názvem "Moje cesta" sympatické Kristýny Mimrové ze Světic byla zahájena 6. 4. vernisáží. Přijďte se podívat v dubnu do naší galerie na multi-talentovanou umělkyni, kterou máme v našem sousedství.

STARÁ ŠKOLA

Prostor pro užité umění a volnou tvorbu amatérských i profesionálních výtvarníků nejen
z Mukařova.

V galerii najdete také pracoviště Czech POINT a Turistické informační centrum.

Připravované výstavy

4. - 29. 5. 2024

Ptáci našeho kraje

1. - 29. 6. 2024

Malba a tvorba

1. 7. - 31. 8. 2024

Mukařovské moře

Máte nápady či připomínky ke stávájící, proběhlé nebo budoucí výstavě?